A fitnesz és testépítés magyar bajnokai - MarketingMentorod.hu

Magyarország legnépszerűbb sportjai közzé tartozik a fitnesz, a testépítés! A magyar, nemzetközi, és világsikereknek se szeri, se száma, így méltán mondhatjuk el, hogy egyúttal ez az egyik legeredményesebb sportnak számít.

Tudtad azt, hogy a cikkeink akár 3.200 weboldalon is megjelenhetnek és akár 300.000 embert, céget is elérhetnek? További információkért keresd hírszerkesztőnket! Kattints ide!

Éppen ezért szeretnénk a legsikeresebbeket bemutatnia — a teljesség igénye nélkül. Közülük fogja egy sport zsűri kiválasztani azokat, akik bekerülnek a  Magyar Hírességek Csarnokába. További információkkal kapcsolatban kérdezd hírszerkesztőinket.

Medek Tibor a magyar fitnesz legenda 5 - hireink.hu

Medek Tibor 63 évesen nem véletlenül a fitnesz világának magyar legendája, hiszen 19 év alatt 77 versenyen vett részt és 59 alkalommal állt dobogón!

További részletek itt!

Molnár Melissza úton a fitnesz legjobbjai közé! 3 - hireink.hu

Molnár Melissza az eddig elért sikereit tovább emelte azzal, hogy a Fitbalance versenyen Miss Zsaru kategóriában ezüstérmes lett! Gratulálunk!

Nyutali Norbert a sokszoros fitnesz bajnok! 5 - hireink.hu

Nyutali Norbert számtalan dobogós helyezése mellett az elmúlt 3 évben 4 kupát nyert meg, így méltán mondhatjuk, hogy igazi sikertörténet az Ő pályája!

Gyenis Judit a fitnesz többszörös bajnoka! 1 - hireink.hu

Gyenis Judit az idei Mad Max Open Athletic Physique és Absolut Women, valamint a Bodysport Kupa, Fitness Figure 40 alatti kategóriájának bajnoka!

Az akarat diadala: Európa 2. legjobbja fitneszben Mák Diána 2 - hireink.hu

Mák Diána a testépítés fitnesz WBPF Európa bajnokságán, Szlovákiában méretette meg magát, és Lady model physique kategóriában Európa 2. lett.

A fitnesz topjai között Sebestyén Hérics Nóra Európa legjobbja lett 2 - hireink.hu

Sebestyén-Hérics Nóra a testépítés fitnesz WBPF Európa bajnokságán, Szlovákiában Athletic kategóriában Európa legjobbja és Európa 2. legjobbja lett.